KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15154088

nr 1515 4088

Färgetsningar

2 st, frukt, eftertryck. Bildmått: 37x23 cm, yttermått inklusive ram: 65x44 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 16 januari 2023
kl 20:09:39

14/1 17:23:19 1      100 kr
16/1 18:15:59 2      Vinnande bud